Konferencje w atrakcyjnych regionach - Konferencje nad Dunajcem

www.konferencjewgorach.com

Strona głównaStrona główna Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Konferencje nad Dunajcem

Konferencje nad Dunajcem

Dworek Gościnny Szczawnica

Szczawnica to kurort położony w województwie małopolskim, w samym sercu Pienin. Malownicza miejscowość od wielu lat stnowi obowiązkowy punkt na mapie każdego turysty i nie tylko. W Szczawnicy znajduje się również Dworek Gościnny, który posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne.

Regionalne atrakcje

Organizacja konferencji w Szczawnicy to bardzo dobry pomysł dla wszystkich, którzy chcą choć przez chwilę odpocząć od miejskiego zgiełku. To właśnie tutaj, w towarzystwie leczniczych źródeł i ciepłego klimatu możemy w pełni się zrelaksować. Ponadto, Szczawnica oferuje naprawdę szeroki wachlarz atrakcji. Możemy zaprosić naszych gości na spływ Dunajcem, czy przejażdżkę rowerową. Warto również wybrać się do zbudowanego ze skał wapiennych Wąwozu Homole w Pieninach czy odwiedzić park górny zdrojowy w Szczawnicy. Jeśli wybierzemy się tutaj zimą, możemy skorzystać z wielu atrakcji narciarskich.

Uzdrowisko

Uzdrowisko Szczawnica znajduje się w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, w dolinie Grajcarka. Usytuowanie nad Dunajcem sprawia, że panuje tutaj wyjąkowy mikroklimat, który sprzyja poprawie zdrowia oraz stanu dróg oddechowych. Na terenie uzdrowiska znajduje się Pijalnia Wód Mineralnych, gdzie możemy skosztować szczawów bogatych w mikroelementy. Ponadto, znajdują się tutaj liczne Sanatoria Uzdrowiskowe, które oferują liczne zabiegi z zakresu hydroterapii czy inhalacji.
Dworek Gościnny Szczawnica

Historia tego miejsca sięga XIX wieku. Budynek został otwarty w 1884 roku. Cieszył się ogromną sławą aż do pechowego pożaru, który doszczętnie zniszczył całą konstrukcję. Odbudowę Dworku rozpoczęto dopiero w 2008 roku. Miejsce to przyciąga gości nie tylko ze względu na przepiękny, malowniczy krajobraz, jaki je otacza, ale również niepowtarzalne wnętrza. Znajdziemy tutaj połączenie elementów tradycyjnej, eleganckiej architektury z nowoczesnymi akcentami.

Jeśli chodzi o zaplecze konferencyjne, goście mają do dyspozycji salę teatralną, kinową jak również sale konferencyjne i kongresowe. W sali teatralnej bardzo często organizowane są różnego rodzaju wydarzenia artystyczne, które przyciągają widzów z całego regionu. Sala jest w pełni wyposażona w najwyższej jakości sprzęt techniczny, który umożliwia zrealizowanie tutaj wielu różnego rodzaju spotkań. Automatycznie składana widownia sprawia, że możemy zorganizować tutaj wspaniały bal!
Wszyscy goście mogą się również wybrać do Jazz Baru , gdzie po skończonej konferencji mogą w pełni się zrelaksować delektując się najlepszą muzyką.

Dworek Gościnny Szczawnica posiada w pełni klimatyzowane pomieszczenia wyposażone w najwyższej jakości sprzęt konferencyjny. Ponadto, wszyscy goście mają stały dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Źródło: Salekonferencyjne.pl

 
Zobacz również

Malowniczy Gdańsk

Malowniczy Gdańsk

Malowniczy Gdańsk

Udana konferencja to nie tylko profesjonalny hotel, do którego zabierzemy gości, ale również atrakcyjna okolica, dz [..]

Konferencja w podhalańskim stylu

Konferencja w podhalańskim stylu

Konferencja w podhalańskim stylu

Białka Tatrzańska- niepozorna wieś w województwie małopolskim. To właśnie tutaj znajduje się niezwykły Hotel Toporó [..]

Kampinoski Park Narodowy - godowe spektakle o charakterze musicalowym

Kampinoski Park Narodowy - godowe spektakle o charakterze musicalowym

Kampinoski Park Narodowy - godowe spektakle o charakterze musicalowym

Lasy i bagna niedaleko Warszawy, sympatyczne łosie i weekendowe wycieczki za miasto – Kampinoski Park Narodowy, pon [..]

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do

Standard obiektu

* * * * * . dostępny 1 obiekt pokaż

* * * * . . dostępne 2 obiekty pokaż

* * * . . . dostępne 5 obiektów pokaż

Polecamy obiekty w górach

Belvedere Resort & Spa ****

Belvedere Resort & Spa ****

Zakopane

Sal konferencyjnych14

Miejsc noclegowych320

więcej Zobacz więcej

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference

Krynica Zdrój

Sal konferencyjnych9

Miejsc noclegowych465

więcej Zobacz więcej

Hotelik Skalny

Hotelik Skalny

Szczyrk

Sal konferencyjnych1

Miejsc noclegowych42

więcej Zobacz więcej

Atrakcyjne gminy

Gmina Karpacz

Gmina Karpacz

W zimie – prawdziwy raj dla wielbicieli białego szaleństwa, w lecie – idealna baza wypadowa dla niestrudzonych wędrowców przez Karkonosze. Niebiańskie krajobrazy, nowoczesna infrastruktura turystyczna i sportowa, szeroka baza noclegowa – to tylko niektóre z atutów urokliwej gminy Karpacz!

więcej >>

Gmina Wisła

Gmina Wisła

Wisła to miasto rodzinne Adama Małysza i już ten fakt każe kojarzyć je z górami. Trop jest całkiem zasadny - Wisła oferuje turystom bez liku górskich atrakcji, a przy tym długoletnią tradycję uzdrowiskową i świetną bazę noclegową.

więcej >>

Gmina Szczyrk

Gmina Szczyrk

Szczyrk to jedna z najpopularniejszych miejscowości w polskich górach. Choć mała, co roku przyciąga całą rzeszę turystów, chętnych do chodzenia po górach, zwiedzania tamtejszych atrakcji turystycznych, a także jeżdżenia na nartach. Szczyrk to również idealne miejsce na udaną konferencje w górach. A więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

więcej >>

Gmina Zakopane

Gmina Zakopane

Zakopane - najwyżej położona gmina w Polsce - przyciąga turystów z całego świata. Miejscowość o niekwestionowanej atrakcyjności turystycznej odwiedzającym wszystko to, czego potrzebują - piękno przyrody, morze atrakcji i doskonałą infrastrukturę.

więcej >>

Gmina Krynica Zdrój

Gmina Krynica Zdrój

Festiwal im. Jana Kiepury, Forum Ekonomiczne, Festiwale Biegowe, Konferencje w górach... Organizatorzy tych i wielu innych imprez cyklicznych, festiwali i szkoleń, szukając odpowiedniej lokalizacji dla swojego wydarzenia, od lat chętnie wybierają niewielką Krynicę i jej okolice. Co urzeka ich w tej małej gminie położonej w Beskidzie Sądeckim?

więcej >>