Gminy w górach - Gmina Szczyrk zaprasza! - 350 obiektów konferencyjnych

www.konferencjewgorach.com

Strona głównaStrona główna Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Gmina Szczyrk zaprasza!

Gmina Szczyrk

Szczyrk to jedna z najpopularniejszych miejscowości w polskich górach. Choć mała, co roku przyciąga całą rzeszę turystów, chętnych do chodzenia po górach, zwiedzania tamtejszych atrakcji turystycznych, a także jeżdżenia na nartach. Szczyrk to również idealne miejsce na udaną konferencje w górach. A więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Fot. http://www.szczyrk.pl

Skrzyczne

Gmina Szczyrk położona jest w Beskidzie Śląskim. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy kochają wędrówki po górach. To właśnie przemierzając jeden z dwóch szlaków, można zdobyć najwyższy szlak Beskidy Sądeckiego, czyli Skrzyczne. Wznosi się na wysokość 1257 m n.p.m. i rozpościera się z niego przepiękny widok na Beskid Żywiecki, a także Tatry.

Wyciąg krzesełkowy

Ci, którzy nie chcą zdobywać szczytu o własnych siłach, mogą na niego się dostać wyciągiem krzesełkowym. Jest to nie lada atrakcja. Wjazd trwa 15 minut i obfituje w niezapomniane widoki.

Skocznie Narciarskie „Skaliste”

Kompleks skoczni został zbudowany w 1937 r., a obecnie jest miejscem odbywania się najważniejszych zawodów narciasrkich w Polsce.

Wyciągi narciarskie

Szczyrk to miejsce, do którego co roku przybywają narciarze z całej Polski. To tutaj znajduje się ponad 30 tras narciarskich o różnym stopniu trudności, dlatego każdy, zarówno najbardziej doświadczony narciarz, jak i ten początkujący, odnajdzie się na szlaku.

Sanktuarium na Górce

Przepięknie usytuowany na stoku Magury, drewniany kościółek jest miejscem kultu Maryjnego, celem wielu pielgrzymek i oczywiście odwiedzin wielu turystów o każdej porze roku. Chwila na kontemplację, zostania z własnymi myslami i oczywiście to, czego w tej okolicy nie brakuje - piękne widoki.

zdjecie

Fot. http://www.szczyrk.pl

Beskidzka Galeria Sztuki

Ci, którzy poza górskimi wycieczkami i narciarstwem, chcieliby zobaczyć coś innego, zachęcamy do odwiedzenia Beskidzkiej Galerii Sztuki. Jest to galeria współczesnego malarstwa, ale także ceramiki. Ponadto organizowane sa wykłady, warsztaty, koncerty, wieczory autorskie.

Biały Krzyż

Tak nazywana jest jedna z najpiękniejszych przełęczy w gminie Szczyrk, czyli Przełęcz Salmopolska. Położona na wysokości 934 m stanowi cel wielu wycieczek. Jej nazwa wzięła się od kilkunastometrowego krzyża znajdującego się na przełęczy. Miejsce warte odwiedzenia ze względu na przepiękne widoki.

Malinów

Szczyt mający wysokość 117 m n.p.m., będący jednym z piękniejszych punktów widokowych okolicy. Szlaki piesze, rowerowe, narciarskie, miejsca warte zobaczenia – oto jest gmina Szczyrk.

Infrastruktura

Szczyrk jest gminą, której infrastruktura jest jedna z najbardziej rozwiniętych w Polsce. Liczne baseny, wyciągi, restauracje, puby, pensjonaty, hotele, centra konferencyjne, prywatne kwatery, wypożyczalnie sprzętów sportowych, Niczego tam nie brakuje. Idealne miejsce do rodzinnych wyjazdów, ale również świetnie nadające do organizowania wyjazdów służbowych, spotkań firmowych, czy choćby warto wybrać się tam na konferencje w górach. Wszystko jest pod ręką.

 
Zobacz również

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do

Standard obiektu

* * * * * . dostępny 1 obiekt pokaż

* * * * . . dostępne 2 obiekty pokaż

* * * . . . dostępne 4 obiekty pokaż

Polecamy obiekty w górach

Dworek Gościnny Szczawnica

Dworek Gościnny Szczawnica

Szczawnica

Sal konferencyjnych3

Miejsc noclegowych200

więcej Zobacz więcej

Belvedere Resort & Spa ****

Belvedere Resort & Spa ****

Zakopane

Sal konferencyjnych14

Miejsc noclegowych320

więcej Zobacz więcej

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference

Krynica Zdrój

Sal konferencyjnych9

Miejsc noclegowych465

więcej Zobacz więcej

Atrakcyjne gminy

Gmina Krynica Zdrój

Gmina Krynica Zdrój

Festiwal im. Jana Kiepury, Forum Ekonomiczne, Festiwale Biegowe, Konferencje w górach... Organizatorzy tych i wielu innych imprez cyklicznych, festiwali i szkoleń, szukając odpowiedniej lokalizacji dla swojego wydarzenia, od lat chętnie wybierają niewielką Krynicę i jej okolice. Co urzeka ich w tej małej gminie położonej w Beskidzie Sądeckim?

więcej >>

Gmina Karpacz

Gmina Karpacz

W zimie – prawdziwy raj dla wielbicieli białego szaleństwa, w lecie – idealna baza wypadowa dla niestrudzonych wędrowców przez Karkonosze. Niebiańskie krajobrazy, nowoczesna infrastruktura turystyczna i sportowa, szeroka baza noclegowa – to tylko niektóre z atutów urokliwej gminy Karpacz!

więcej >>

Gmina Wisła

Gmina Wisła

Wisła to miasto rodzinne Adama Małysza i już ten fakt każe kojarzyć je z górami. Trop jest całkiem zasadny - Wisła oferuje turystom bez liku górskich atrakcji, a przy tym długoletnią tradycję uzdrowiskową i świetną bazę noclegową.

więcej >>

Gmina Zakopane

Gmina Zakopane

Zakopane - najwyżej położona gmina w Polsce - przyciąga turystów z całego świata. Miejscowość o niekwestionowanej atrakcyjności turystycznej odwiedzającym wszystko to, czego potrzebują - piękno przyrody, morze atrakcji i doskonałą infrastrukturę.

więcej >>