Konferencje w górach - 340 obiektów konferencyjnych

www.konferencjewgorach.com

Strona głównaStrona główna Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Konferencje w

Nazwa konferencji:XXV Konferencja Studenckich Kół Naukowych "Człowiek i jego środowisko"

Obiekt:Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Śląska 15

Miejscowość:Kielce

Data rozpoczęcia:2016-04-07

Data zamknięcia:2016-04-08

Organizator:Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Opis:Jubileuszowa, XXV ogólnopolska interdyscyplinarna konferencja naukowa, odbywająca się w komfortowym, pięknie położonym, ośrodku wypoczynkowym nieopodal Kielc. Skierowana do studentów I, II i III stopnia - członków kół naukowych uczelni polskich i zagranicznych. Organizatorzy zapewniają dowóz uczestników z siedziby UJK w wyznaczonym terminie, szczegółowo określonym w kolejnym komunikacie.
Tematyka referatów i posterów dowolna, dla autorów najlepszych prac przewidziano nagrody. Referaty spełniające wymogi redakcyjne są publikowane w formie książkowej.
W ramach opłaty konferencyjnej organizatorzy zapewniają: materiały konferencyjne, poczęstunki w ramach przerw kawowych, kolacje I i II dnia, oraz wydruk referatu. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych noclegów na terenie Ośrodka lub miasteczka UJK.
Komunikat i wzory zgłoszeń dostępne na stronie UJK w zakładce studenci - nauka.

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do

Standard obiektu

* * * * * . dostępny 1 obiekt pokaż

* * * * . . dostępne 2 obiekty pokaż

* * * . . . dostępne 4 obiekty pokaż

Polecamy obiekty w górach

Hotel Nawigator ***

Hotel Nawigator ***

Szczawnica

Sal konferencyjnych3

Miejsc noclegowych120

więcej Zobacz więcej

Hotel Toporów ***

Hotel Toporów ***

Białka Tatrzańska

Sal konferencyjnych5

Miejsc noclegowych100

więcej Zobacz więcej

Hotelik Skalny

Hotelik Skalny

Szczyrk

Sal konferencyjnych1

Miejsc noclegowych42

więcej Zobacz więcej

Atrakcyjne gminy

Gmina Krynica Zdrój

Gmina Krynica Zdrój

Festiwal im. Jana Kiepury, Forum Ekonomiczne, Festiwale Biegowe, Konferencje w górach... Organizatorzy tych i wielu innych imprez cyklicznych, festiwali i szkoleń, szukając odpowiedniej lokalizacji dla swojego wydarzenia, od lat chętnie wybierają niewielką Krynicę i jej okolice. Co urzeka ich w tej małej gminie położonej w Beskidzie Sądeckim?

więcej >>

Gmina Wisła

Gmina Wisła

Wisła to miasto rodzinne Adama Małysza i już ten fakt każe kojarzyć je z górami. Trop jest całkiem zasadny - Wisła oferuje turystom bez liku górskich atrakcji, a przy tym długoletnią tradycję uzdrowiskową i świetną bazę noclegową.

więcej >>

Gmina Szczyrk

Gmina Szczyrk

Szczyrk to jedna z najpopularniejszych miejscowości w polskich górach. Choć mała, co roku przyciąga całą rzeszę turystów, chętnych do chodzenia po górach, zwiedzania tamtejszych atrakcji turystycznych, a także jeżdżenia na nartach. Szczyrk to również idealne miejsce na udaną konferencje w górach. A więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

więcej >>

Gmina Karpacz

Gmina Karpacz

W zimie – prawdziwy raj dla wielbicieli białego szaleństwa, w lecie – idealna baza wypadowa dla niestrudzonych wędrowców przez Karkonosze. Niebiańskie krajobrazy, nowoczesna infrastruktura turystyczna i sportowa, szeroka baza noclegowa – to tylko niektóre z atutów urokliwej gminy Karpacz!

więcej >>

Gmina Zakopane

Gmina Zakopane

Zakopane - najwyżej położona gmina w Polsce - przyciąga turystów z całego świata. Miejscowość o niekwestionowanej atrakcyjności turystycznej odwiedzającym wszystko to, czego potrzebują - piękno przyrody, morze atrakcji i doskonałą infrastrukturę.

więcej >>