Konferencje w górach - 341 obiektów konferencyjnych

www.konferencjewgorach.com

Strona głównaStrona główna Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Konferencje w

Nazwa konferencji:XXV Konferencja Studenckich Kół Naukowych "Człowiek i jego środowisko"

Obiekt:Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Śląska 15

Miejscowość:Kielce

Data rozpoczęcia:2016-04-07

Data zamknięcia:2016-04-08

Organizator:Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Opis:Jubileuszowa, XXV ogólnopolska interdyscyplinarna konferencja naukowa, odbywająca się w komfortowym, pięknie położonym, ośrodku wypoczynkowym nieopodal Kielc. Skierowana do studentów I, II i III stopnia - członków kół naukowych uczelni polskich i zagranicznych. Organizatorzy zapewniają dowóz uczestników z siedziby UJK w wyznaczonym terminie, szczegółowo określonym w kolejnym komunikacie.
Tematyka referatów i posterów dowolna, dla autorów najlepszych prac przewidziano nagrody. Referaty spełniające wymogi redakcyjne są publikowane w formie książkowej.
W ramach opłaty konferencyjnej organizatorzy zapewniają: materiały konferencyjne, poczęstunki w ramach przerw kawowych, kolacje I i II dnia, oraz wydruk referatu. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych noclegów na terenie Ośrodka lub miasteczka UJK.
Komunikat i wzory zgłoszeń dostępne na stronie UJK w zakładce studenci - nauka.

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do

Standard obiektu

* * * * * . dostępny 1 obiekt pokaż

* * * * . . dostępne 2 obiekty pokaż

* * * . . . dostępne 4 obiekty pokaż

Polecamy obiekty w górach

Hotel Alpin

Hotel Alpin

Szczyrk

Sal konferencyjnych4

Miejsc noclegowych80

więcej Zobacz więcej

Hotel Nawigator ***

Hotel Nawigator ***

Szczawnica

Sal konferencyjnych3

Miejsc noclegowych120

więcej Zobacz więcej

Ośrodek Konferencyjno-Wczasowy Bel-Ami

Ośrodek Konferencyjno-Wczasowy Bel-Ami

Zakopane

Sal konferencyjnych2

Miejsc noclegowych130

więcej Zobacz więcej

Atrakcyjne gminy

Gmina Krynica Zdrój

Gmina Krynica Zdrój

Festiwal im. Jana Kiepury, Forum Ekonomiczne, Festiwale Biegowe, Konferencje w górach... Organizatorzy tych i wielu innych imprez cyklicznych, festiwali i szkoleń, szukając odpowiedniej lokalizacji dla swojego wydarzenia, od lat chętnie wybierają niewielką Krynicę i jej okolice. Co urzeka ich w tej małej gminie położonej w Beskidzie Sądeckim?

więcej >>

Gmina Karpacz

Gmina Karpacz

W zimie – prawdziwy raj dla wielbicieli białego szaleństwa, w lecie – idealna baza wypadowa dla niestrudzonych wędrowców przez Karkonosze. Niebiańskie krajobrazy, nowoczesna infrastruktura turystyczna i sportowa, szeroka baza noclegowa – to tylko niektóre z atutów urokliwej gminy Karpacz!

więcej >>

Gmina Szczyrk

Gmina Szczyrk

Szczyrk to jedna z najpopularniejszych miejscowości w polskich górach. Choć mała, co roku przyciąga całą rzeszę turystów, chętnych do chodzenia po górach, zwiedzania tamtejszych atrakcji turystycznych, a także jeżdżenia na nartach. Szczyrk to również idealne miejsce na udaną konferencje w górach. A więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

więcej >>

Gmina Wisła

Gmina Wisła

Wisła to miasto rodzinne Adama Małysza i już ten fakt każe kojarzyć je z górami. Trop jest całkiem zasadny - Wisła oferuje turystom bez liku górskich atrakcji, a przy tym długoletnią tradycję uzdrowiskową i świetną bazę noclegową.

więcej >>

Gmina Zakopane

Gmina Zakopane

Zakopane - najwyżej położona gmina w Polsce - przyciąga turystów z całego świata. Miejscowość o niekwestionowanej atrakcyjności turystycznej odwiedzającym wszystko to, czego potrzebują - piękno przyrody, morze atrakcji i doskonałą infrastrukturę.

więcej >>